bc_osym-sinav-tarihleri.jpgHayatımız sınav…ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) 2010 yılında yapılacak sınav tarihlerini açıkladı. 2010 yılı içerisinde ÖSYM toplam 25 tane sınav yapacak. Ocak ve Şubat ve Ağustos aylarında sınav yok. Diğer aylarda ise sınavlar adayları bekliyor.

Yazιnιn devamιnι oku »

İsmail Oskayİsmail Oskay dört yıldır Uşak Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi‘nde hizmetli olarak çalışıyor. Ve son ÖSS sınavında 306.501 puan alarak hademesi olduğu fakültenin Tarih bölümünü kazandı. Amacı öğretim görevlisi olmak.

İsmail Oskay’ın hikâyesi gerçekten ilham verici!

Yazιnιn devamιnι oku »

oks tercihOKS 2008 sınavı sonuçlarına göre 1.Yerleştirme kayıtları bugün başladı. 28 Temmuz’da başlayan 1.Yerleştirme sonuçlarına göre kayıtlar 4 Ağustos’a kadar devam edecek.

Yazιnιn devamιnι oku »

OKS‘ye ve aynı zamanda Polis Koleji Aday Tespit Sınavı‘na girmek isteyen öğrencilerin kafasına takılan sorular var; iki sınavda bu yıl 8 Haziran 2008 tarihinde yapılacak.

OKS ile Polis Koleji sınavları aynı tarihte yapılıyoya, aynı saatte mi? OKS’ye girebilecek miyim?

Ben 8. sınıf ögrencisiyim. OKS ile polis kolej sınavları aynı tarihte yapılıyor, ben sınava nasıl girecem? İkisine de aynı gün bu nasıl olacak!

Polis Koleji’ne girmek için neler ve neden OKS aynı gün oluyor?

Yazιnιn devamιnι oku »