uzman-erbas-alimi.jpgHava Astsubay MYO (Meslek Yüksek Okulu); Hava Kuvvetleri Komutanlığının Astsubay ihtiyacını karşılayan yatılı bir askerî eğitim-öğretim kurumudur.

2010 Yılı Hava Astsubay MYO başvuruları 05 Nisan – 18 Haziran 2010 tarihlerinde yapılacaktır.

Yazιnιn devamιnι oku »

Hava AstsubayHava Astsubay MYO (Meslek Yüksek Okulu); Hava Kuvvetleri Komutanlığının Astsubay ihtiyacını karşılayan, değişik ihtisaslarda ön lisans düzeyinde teknik, akademik eğitim veren, yatılı bir askerî eğitim-öğretim kurumudur.2009 Yılı Hava Astsubay MYO başvuruları 30 Mart – 26 Haziran 2009 tarihlerinde yapılacaktır.

Tüm başvurular internet üzerinden, Hava Teknik Okullar Komutanlığının (HSOTEM) internet sitesinden yapılacaktır.

Yazιnιn devamιnι oku »

Siyah KuğuKara Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay MYO (Balikesir), GATA Sağlık Astsubay MYO (Ankara) ve Silahlı Kuvvetler Bando Astsubay MYO (Ankara)’ya 2008 yılında alınacak öğrenciler ÖSS’den aldıklari puana göre sıralandı ve ikinci aşama sınavlarına katılmaya hak kazanan adayların isim listesi açıklandı.

Yazιnιn devamιnι oku »

Kara AstsubayKKK (Kara Kuvvetleri Komutanlığı) her yıl ÖSS sonuçlarına göre Balıkesir Astsubay MYO için öğrenci almaktadır. Başvurular her yıl Nisan – Mayıs aylarında yapılmaktadır.

Görünen o ki internetten başvuru imkânı yok. Başvuru ve kayıt kabul için iletişim bilgileri,

Yazιnιn devamιnι oku »

Hava AstsubayHava Kuvvetleri Komutanlığı Hava Astsubay MYO (Meslek Yüksek Okulu) başvuruları 1 Nisan 2008 – 30 Mayıs 2008 tarihlerinde yapılacak, bknz 2008 Hava Astsubay MYO (Meslek Yüksek Okulu) Başvuruları Başladı [HSOTEM]

Başvuru formunuzun 01 Nisan 2008 – 30 Mayıs 2008 tarihleri arasında Hava Teknik Okullar Komutanlığına ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecek ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. 30 Mayıs 2008 günü saat 17:00 internetten yapılacak başvurular için son gündür.

Yazιnιn devamιnι oku »

Hava AstsubayHava Astsubay MYO (Meslek Yüksek Okulu); Hava Kuvvetleri Komutanlığının Astsubay ihtiyacını karşılayan, değişik ihtisaslarda ön lisans düzeyinde teknik, akademik eğitim veren, yatılı bir askerî eğitim-öğretim kurumudur.

2008 Yılı Hava Astsubay MYO başvuruları 1 Nisan 2008 – 30 Mayıs 2008 tarihlerinde yapılacaktır.

Başvurular başvuru formları ile yapılabileceği gibi, Hava Teknik Okullar Komutanlığının (HSOTEM) internet sitesinden yapılabilecektir.

Yazιnιn devamιnι oku »